Kontakta oss

Tel: 044-781 48 21

Adress:
Furuboda Kristianstad
Blekingevägen 6
291 54 Kristianstad

Växel/Reception

Furuboda Kristianstad, Blekingevägen 6, 291 54 Kristianstad

044-781 48 21

info@furuboda.se

Personal

Kristina Lunderup

Biträdande rektor

0739-414608

kristina.lunderup@furuboda.se

Bitte Schrewelius

Administratör

0739-414657

bitte.schrewelius@furuboda.se

Ancica Pavlovic

Handledare etableringskursen

0739-884698

ancica.pavlovic@furuboda.se

Dan Hansson

Handledare stöd och matchning

0739-414627

dan.hansson@furuboda.se

Joanna Boström

Lärare SFI

0739-414650

joanna.bostrom@furuboda.se

Josefine Lindskog

Pedagogiskt stöd Vård- och omsorgsutbildningen

0739-414650

josefine.lindskog@furuboda.se

Karin Lennartsson

Pedagog Allmän kurs och SMF

0739-414623

karin.lennartsson@furuboda.se

Maitham Alojaili

Medarbetare Etableringskursen och SFI

0739-414651

maitham.alojaili@furuboda.se

Martin Tengblad

Handledare/coach Allmän kurs och SMF

0739-414662

martin.tengblad@furuboda.se

Mikael Hansson

Handledare stöd och matchning

0739-414628

mikael.hansson@furuboda.se

Ola Sigfrids

Handledare Allmän kurs och Svenska dag 1

0739-884694

ola.sigfrids@furuboda.se

Patrik Ljungh

Handledare/coach Vård- och omsorgsutbildningen och SMF

0739-414652

patrik.ljungh@furuboda.se

Sabah Chemlali

Pedagog SFI och Etableringskursen

0739-414634

sabah.chemlali@furuboda.se

Silvia Bosevska

Projektledare närverket

0708-806091

silvia.bosevska@furuboda.se