Bildspel12
Finns inte namnet på den du söker med på listan prova med fornamn.efternamn@furuboda.se

Växel/reception

Tel: 044-781 46 00
Fax: 044-781 46 01
info@furuboda.se

Furuboda folkhögskola

Rektor och verksamhetschef
Jenny Anderberg, 044-781 46 51
jenny.anderberg@furuboda.se

Furuboda Kristianstad

Furuboda folkhögskola, Kristianstad
Blekingevägen 6
291 54 Kristianstad

Biträdande rektor, Kristianstad
Kristina Lunderup, 044-781 48 48
kristina.lunderup@furuboda.se

Furuboda Malmö

Furuboda Folkhögskola, Malmö
Fagerstagatan 1b
214 44 Malmö

Biträdande rektor, Malmö
Oliver Boij, 044-781 48 10
oliver.boij@furuboda.se

Furuboda Yngsjö

Besöksadress:
Furubodavägen 247, Yngsjö
Postadress:
Furuboda, 296 86 Åhus

Biträdande rektor, Yngsjö
Marie Fasting, 044-781 46 59
marie.fasting@furuboda.se

Konferens bokning

044-781 46 10
bokningen@furuboda.se

Simhallen

044-781 46 46

Skolkansli

044-781 46 50
fhsk@furuboda.se

Internat/boende

Rönnebo: 044-781 47 97
Björkebo: 044-781 47 99
Ekebo: 044-781 47 96
Tallebo: 044-781 47 79

Kommunikatör

Johan Bagewitz, 044-781 46 35
johan.bagewitz@furuboda.se

Sång, musik & föredrag

Paul Skoog 073-988 46 72
paul.skoog@furuboda.se

Ekonomichef

Anna Andersson 044-781 46 20, 073-988 46 99
anna.andersson@furuboda.se

Furuboda KompetensCenter

Kerstin Olofsson 044-781 46 22, 073-988 46 79
kerstin.olofsson@furuboda.se

Fastighetsansvarig

Rune Persson 073-988 46 90
rune.persson@furuboda.se

IT

Ricard Lindblad 044-781 46 74
mobil: 073-988 46 74
ricard.lindblad@furuboda.se

Personalchef

Ann Andersson 044-781 46 31
mobil: 073-988 46 81
ann.andersson@furuboda.se

Furuboda Assistans AB

Gunilla Malmsten, VD
Telefon: 044-781 48 51
gunilla.malmsten@furuboda.se

Ledning Furuboda Assistans Se mer här