Kontakta oss

Tel: 040-644 65 00

Adress:
Furuboda Malmö
Fagerstagatan 1b
214 44 Malmö

Växel/Reception

Furuboda Malmö, Fagerstagatan 1b, 214 44 Malmö

040-644 65 00

malmo@furuboda.se

Oliver Boij

Biträdande rektor

0708-80 60 90

oliver.boij@furuboda.se

Erik Lindell

Utvecklingsstrateg

0739 - 88 46 85

erik.lindell@furuboda.se

Anna-Katinka Neetzke Svensson

Projektledare Mobile You

0739-41 46 25

Anna-Katinka.N.Svensson@furuboda.se

Martin Andersson

Projektledare Stöd och matchning

0739-41 46 82

Martin.Andersson2@furuboda.se

Natasa Giouftsis

Kursansvarig SMF Framtidslabbet

0739-41 46 15

Natasa.Giouftsis@furuboda.se

Daniel Braun

Kursansvarig SMF Min väg

0739-41 46 89

Daniel.Braun@furuboda.se

Helene Colak

Kursansvarig SMF Navigator Mobilitet

0739-41 46 49

Helene.Colak@furuboda.se

Josef Mörnerud

Kursansvarig Allmän Kurs

0739-41 46 33

josef.mornerud@furuboda.se

Ahmed Al-Shakerchi

0739-88 46 89

Felicia Deniz

0739-41 46 30

Karin Berg

0739-41 46 83

karin.berg@furuboda.se

Madeleine Söderlindh

0739-41 46 22

Mahdie Youssef

0739-41 46 24

Malaak Al-Shakerchi

0739-41 46 36

Mayada Mostafa

0739-41 46 45

Merry Huang

0739-41 46 30

Matthew McNeilis

0739-41 46 26

Mikael Dahl

0739-41 46 16

mikael.dahl@furuboda.se

Monica Deger

Kommunikationschef

0704-10 03 11

monica.deger@furuboda.se

Pernilla Dovrén

0739-41 46 12

pernilla.dovren@furuboda.se

Samuel Löfgren

0739-88 46 91

samuel.lofgren@furuboda.se

Wiveka Nilsson

0739-41 46 48

Georgiana Rosenlund

Administratör/Praktisk samordnare

0739-41 46 55

Georgiana.Rosenlund@furuboda.se