Kontakta oss

Tel: 044-781 48 21

Adress:
Furuboda Kristianstad
Blekingevägen 6
291 54 Kristianstad

Växel/Reception

Furuboda Kristianstad
Blekingevägen 6
291 54 Kristianstad

044-781 48 21

info@furuboda.se

Personal Furuboda Kristianstad

personal

Kristina Lunderup

Biträdande rektor Kristianstad

073-941 46 08

kristina.lunderup@furuboda.se

personal

Maitham Alojaili

Medarbetare Etableringskursen & SFI

073-941 46 51

maitham.alojaili@furuboda.se

personal

Jörgen Andersson

Pedagog

044-781 48 03

jorgen.andersson@furuboda.se

personal

Sabah Chemlali

Pedagog SFI & Etableringskursen

073-941 46 34

sabah.chemlali@furuboda.se

personal

Nihad Chouman

044-781 48 18

nihad.chouman@furuboda.se

personal

Sabrie Demiri

Lokalvård

sabrie.demiri@furuboda.se

personal

Dan Hansson

Projektledare Närverket

073-941 46 27

dan.hansson@furuboda.se

personal

Mikael Hansson

Handledare

073-941 46 28

mikael.hansson@furuboda.se

personal

Dan Härlin

SFI-lärare

044-781 48 20

dan.harlin@furuboda.se

personal

Karin Lennartsson

Pedagog Allmän kurs & SMF

073-941 46 23

karin.lennartsson@furuboda.se

personal

Pernilla Lindblad

Studie- och yrkesvägledare

044-781 48 47

pernilla.lindblad@furuboda.se

personal

Josefine Lindskog

Pedagogiskt stöd Vård- och omsorgsutbildningen

073-941 46 50

josefine.lindskog@furuboda.se

personal

Patrik Ljungh

Projektledare Furuboda REDO

073-941 46 52

patrik.ljungh@furuboda.se

personal

Ann-Christin Nilsson

Pedagog Vård- och omsorgsutbildningen

073-988 46 93

ann-christin.nilsson@furuboda.se

personal

Ancica Pavlovic

Handledare etableringskursen

073-988 46 98

ancica.pavlovic@furuboda.se

personal

Catharina Rosvall

044-781 48 01

catharina.rosvall@furuboda.se

personal

Bitte Schrewelius

Administratör

073-941 46 57

bitte.schrewelius@furuboda.se

personal

Ola Sigfrids

Handledare Allmän kurs & Svenska från dag 1

073-988 46 94

ola.sigfrids@furuboda.se

personal

Dragica Spasic

Värdinna

personal

Martin Tengblad

Handledare/coach Allmän kurs & SMF

073-941 46 62

martin.tengblad@furuboda.se