Kontakta oss

Tel: 040-644 65 00

Adress:
Furuboda Malmö
Fagerstagatan 1 B
214 44 Malmö

Växel/Reception

Furuboda Malmö
Fagerstagatan 1 B
214 44 Malmö

040-644 65 00

malmo@furuboda.se

Personal Furuboda Malmö

personal

Oliver Boij

Biträdande rektor Malmö

070-880 60 90

oliver.boij@furuboda.se

personal

Ahmed Al-Shakerchi

Handledare/pedagog

073-988 46 89

ahmedal.shakerchi@furuboda.se

personal

Malaak Al-Shakerchi

Handledare/pedagog SFI

073-941 46 36

malaak.al-shakerchi@furuboda.se

personal

Petra Anderberg

Projektkontakt SMF Navigator Framtidslabbet

073-941 46 80

petra.anderberg@furuboda.se

personal

Per-Johan Axéll

Handledare/pedagog

per-johan.axell@furuboda.se

personal

Karin Berg

Handledare/Pedagog

073-941 46 83

karin.berg@furuboda.se

personal

Susanne Bohs

Leg. arbetsterapeut, kurskontakt SIA och projektkontakt Furuboda REDO

073-988 46 91

susanne.bohs@furuboda.se

personal

Helene Colak

Kurskontakt SMF och projektkontakt SMF Navigator Mobilitet

073-941 46 49

helene.colak@furuboda.se

personal

Mikael Dahl

Handledare/pedagog

073-941 46 16

mikael.dahl@furuboda.se

personal

Felicia Deniz

Handledare/pedagog

073-941 46 30

felicia.deniz@furuboda.se

personal

Pernilla Dovrén

Handledare/pedagog

073-941 46 12

pernilla.dovren@furuboda.se

personal

Natasa Giouftsis

Kurator/handledare/pedagog

073-941 46 15

natasa.giouftsis@furuboda.se

personal

Merry Huang

Handledare/pedagog

073-941 46 30

merry.huang@furuboda.se

personal

Helena Jonsson

Kurskontakt Etablering och SFI

073-941 46 45

helena.jonsson@furuboda.se

personal

Bahri Mahmoud

Handledare/pedagog

073-941 46 24

bahri.mahmoud@furuboda.se

personal

Matthew McNeilis

Handledare/Pedagog

073-941 46 26

matthew.mcneilis@furuboda.se

personal

Josef Mörnerud

Kurskontakt Allmän Kurs

073-941 46 33

josef.mornerud@furuboda.se

personal

Wiveka Nilsson

Receptionist

073-941 46 48

wiveka.nilsson@furuboda.se

personal

Katarina Rosén

Handledare/Pedagog

073-941 46 84

katarina.rosen@furuboda.se

personal

Georgiana Rosenlund

Administratör/Praktisk samordnare

073-941 46 55

georgiana.rosenlund@furuboda.se

personal

Anna-Katinka Neetzke Svensson

Projektkontakt Mobile You

073-941 46 25

anna-katinka.n.svensson@furuboda.se

personal

Madeleine Söderlindh

Studie- och yrkesvägledare

073-941 46 22

madeleine.soderlindh@furuboda.se

personal

Peter Vikmo

Leg. arbetsterapeut

073-941 46 82

peter.vikmo@furuboda.se