Kontakt Furuboda Yngsjö

Växel/Reception

Besöksadress
Furubodavägen 247 Yngsjö
Postadress
296 86 Åhus

044-781 46 00

info@furuboda.se

Skolledning och skoladministration Yngsjö

personal

Hans Skäremo

Biträdande rektor Yngsjö

073-941 46 04

hans.skaremo@furuboda.se

personal

Kristina Lindblad

Skolkanslist, långa kurser & fakturering

044-781 46 36

kristina.lindblad@furuboda.se

personal

Eva Björmander

Skolkanslist, korta kurser & CSN

044-781 46 34

eva.bjormander@furuboda.se

personal

Annica Nordqvist

Ansvarig korta kurser

044-781 46 49

annica.nordqvist@furuboda.se

personal

Jeanette Larsson

Kurator

044-781 46 44

jeanette.larsson@furuboda.se

personal

Emma Rosenberg

Medarbetare korta kurser

emma.rosenberg@furuboda.se

Kursledare långa kurser

personal

Yvonne Legetth

Kursledare Allmän kurs Behörighet

044-781 46 14

yvonne.legetth@furuboda.se

personal

Agneta Strömberg

Kursledare Allmän kurs Framtid & Allmän kurs Omvärld

044-781 46 47

agneta.stromberg@furuboda.se

personal

Annie Dahl

Kursledare Assistentkursen

073-941 46 72

annie.dahl@furuboda.se

personal

Ann Allqvist

Kursledare Baskursen

044-781 46 48

ann.allqvist@furuboda.se

personal

Roger Lennartsson

Kursledare IT-kursen

044-781 46 58

roger.lennartsson@furuboda.se

personal

Mathias Tofte

Kursledare Musiklinjen

044-781 46 55

mathias.tofte@furuboda.se

personal

Marcus Gunnarsson

Kursledare Musikproduktion - distans

044-781 46 39

marcus.gunnarsson@furuboda.se

personal

John Säbom

Kursledare Musikverkstan

044-781 46 61

john.sabom@furuboda.se

personal

Maria Blad

Kursledare På väg... igen

044-781 46 23

maria.blad@furuboda.se

Övrig skolpersonal

personal

Johanna Fredriksson

Bildlärare

044-781 46 60

johanna.fredriksson@furuboda.se

personal

Helena Jeppsson

Idrottslärare

044-781 46 52

helena.jeppsson@furuboda.se

personal

Fredrik Berg

Musiklärare

044-781 46 11

fredrik.berg@furuboda.se

personal

Johannes Hansson

Musiklärare

johannes.hansson@furuboda.se

personal

Per Holmberg

Musiklärare

per.holmberg@furuboda.se

personal

Lucas Jehdalius

Musiklärare

lucas.jedahlius@furuboda.se

personal

Oskar Ottosson

Musiklärare

oskar.ottosson@furuboda.se

personal

David Strömberg

Musiklärare

073-762 04 58

david.stromberg@furuboda.se

personal

Lotta Söderberg

Musiklärare

044-781 46 62

lotta.soderberg@furuboda.se

personal

Marie Fasting

Lärare

marie.fasting@furuboda.se

personal

Åsa Sturesson

Lärare

asa.sturesson@furuboda.se

personal

Kenneth Wibrån

Lärare

kenneth.wibran@furuboda.se

personal

Emma Andersson

Skolassistent

emma.andersson@furuboda.se

personal

Martin Andersson

Skolassistent

martin.andersson@furuboda.se

personal

Anette Dahlberg

Skolassistent

anette.dahlberg@furuboda.se

personal

Malin Friberg

Skolassistent

malin.friberg@furuboda.se

personal

Janet Kärsbo

Skolassistent

janet.karsbo@furuboda.se

personal

Anette Nilsson

Skolassistent

anette.nilsson@furuboda.se

personal

Marina Persson

Skolassistent

marina.persson@furuboda.se

Kompetenscenter & arrangemang

personal

Kerstin Olofsson

Chef Kompetenscenter/Hälsa & Assistans

044-781 46 22

kerstin.olofsson@furuboda.se

personal

Paul Skoog

Föreningskonsulent & musiker

073-988 46 72

paul.skoog@furuboda.se

personal

Elin Vinblad

Projektledare Lekens dag

044-781 46 08

elin.vinblad@furuboda.se

personal

Håkan Larsson

Logoped, Kompentenscenter

044-781 46 71

hakan.larsson@furuboda.se

personal

Christina Lindberg

Kompetenscenter

044-781 46 63

christina.lindberg@furuboda.se

personal

Per "Pax" Axensköld

Fritidssamordnare & ambassadör

pax@furuboda.se

personal

Felix Elmgren

Ambassadör

felix.elmgren@furuboda.se

personal

William Hedendahl

Ambassadör

william.hedendahl@furuboda.se

personal

Emma Pettersson

Ambassadör

emma.pettersson@furuboda.se

personal

Johan Valberg-Ekdala

Ambassadör

johan.valberg-ekdala@furuboda.se

Servicepersonal

personal

Helén Redfors

Receptionschef

073-988 46 77

helen.redfors@furuboda.se

personal

Kenneth Lilja

Kökschef

044-781 46 07

kenneth.lilja@furuboda.se

personal

Rune Persson

Fastighetschef

073-988 46 90

rune.persson@furuboda.se

personal

Glenn Johansson

Simhallsansvarig

044-781 46 45

glenn.johansson@furuboda.se

personal

Christer Andersson

Simhallspersonal & behandlingsassistent

044-781 46 42

christer.andersson@furuboda.se

personal

Pia Städe

Reception & bokning

044-781 46 05

pia.stade@furuboda.se

personal

Mariola Larsson

Reception

mariola.larsson@furuboda.se

personal

Margareta Warstedt

Reception

margareta.warstedt@furuboda.se

personal

Joakim Olsson

Vaktmästeri

044-781 46 94

joakim.olsson@furuboda.se

personal

Fredrik Sandmark

Vaktmästeri

044-781 46 93

fredrik.sandmark@furuboda.se

personal

Rafat Hamdan

Vaktmästeri

rafat.hamdan@furuboda.se

personal

Marielle Schlüter

Lokalvård

044-781 46 96

marielle.schluter@furuboda.se

personal

Anna Almqvist

Lokalvård

anna.almqvist@furuboda.se

personal

Catarina Larsson

Lokalvård

catarina.larsson@furuboda.se

personal

Magnus Persson

Lokalvård

magnus.persson@furuboda.se

personal

Hanna Cyrén

Kök

hanna.cyren@furuboda.se

personal

Marita Cyrén

Kök

marita.cyren@furuboda.se

personal

Petter Iversen

Kök

petter.iversen@furuboda.se

personal

Catharina Jourdan

Kök

catharina.jourdan@furuboda.se

personal

Joakim Kier

Kök

joakim.kier@furuboda.se

Hälsa & assistans

personal

Kerstin Olofsson

Chef Kompetenscenter/Hälsa & Assistans

044-781 46 22

kerstin.olofsson@furuboda.se

personal

Monika Karlsson

Bemanningsassistent

044-781 46 83

monika.karlsson@furuboda.se

personal

Lise-Lotte Jönsson

Sjukgymnast

044-781 46 43

lise-lotte.jonsson@furuboda.se

personal

Magdalena Lindberg

Sjuksköterska

magdalena.lindberg@furuboda.se

personal

Susanne Ahlgren

Stödperson

susanne.ahlgren@furuboda.se

personal

Anna-Lena Andersson

Stödperson

anna-lena.andersson@furuboda.se

personal

Katarina Andersson

Stödperson

katarina.andersson@furuboda.se

personal

Jonas Bacher

Stödperson

jonas.bacher@furuboda.se

personal

Ann-Helen Björn

Stödperson

ann-helen.bjorn@furuboda.se

personal

Ewa Björnquist-Nilsson

Stödperson

ewa.bjornquist-nilsson@furuboda.se

personal

Maria Cavallin

Stödperson

maria.cavallin@furuboda.se

personal

Elisabet Crabbe-Annerfelt

Stödperson

elisabeth.crabbe-annerfelt@furuboda.se

personal

Elin Eklund

Stödperson

personal

Liselott Fastrup

Stödperson

liselotte.fastrup@furuboda.se

personal

Katarina Hammarlund

Stödperson

katarina.hammarlund@furuboda.se

personal

Kajs-Marie Hedin

Stödperson

kajs-marie.kunz@furuboda.se

personal

Hsiao-Chu Huang

Stödperson

huang.hsiao-chu@furuboda.se

personal

Fredrik Jönsson

Stödperson

fredrik.jonsson@furuboda.se

personal

Tomas Jönsson

Stödperson

tomas.jonsson@furuboda.se

personal

Caroline Larsson Capion

Stödperson

caroline.larsson-capion@furuboda.se

personal

Karin Larsson-Hautop

Stödperson

karin.larsson-hautop@furuboda.se

personal

Marie Lundin Andersson

Stödperson

marie.lundin@furuboda.se

personal

Lilian Månsson

Stödperson

lilian.mansson@furuboda.se

personal

Ann-Louise Nilsson

Stödperson

ann-louise.nilsson@furuboda.se

personal

Cecilia Nilsson

Stödperson

cecilia.nilsson@furuboda.se

personal

Lisbeth Nilsson

Stödperson

lisbeth.nilsson@furuboda.se

personal

Torbjörn Nilsson

Stödperson

torbjorn.nilsson@furuboda.se

personal

Christina Olsson

Stödperson

christina.olsson@furuboda.se

personal

Martina Sandmark

Stödperson

martina.sandmark@furuboda.se

personal

Jan-Åke Stenfeldt

Stödperson

jan-ake.stenfeldt@furuboda.se

personal

Carina Stockhaus

Stödperson

carina.stockhaus@furuboda.se

personal

Madelene Svensson

Stödperson

madelene.svensson@furuboda.se

personal

Britt-Marie Widell

Stödperson

britt-marie.widell@furuboda.se