Kontakta oss

Tel: 040-644 65 00

Adress:
Furuboda Malmö
Fagerstagatan 1 B
214 44 Malmö

Växel/Reception

Furuboda Malmö
Fagerstagatan 1 B
214 44 Malmö

040-644 65 00

malmo@furuboda.se

Oliver Boij

Biträdande rektor

0708-80 60 90

oliver.boij@furuboda.se

Ahmed Al-Shakerchi

Handledare/Pedagog

0739-88 46 89

ahmedal.shakerchi@furuboda.se

Malaak Al-Shakerchi

Handledare/Pedagog SFI

0739-41 46 36

malaak.al-shakerchi@furuboda.se

Karin Berg

Handledare/Pedagog

0739-41 46 83

karin.berg@furuboda.se

Susanne Bohs

Leg. arbetsterapeut, kurskontakt SIA och projektkontakt REDO

0739-88 46 91

susanne.bohs@furuboda.se

Petra Anderberg

Projektkontakt SMF Navigator Framtidslabbet

0739-41 46 80

petra.anderberg@furuboda.se

Helene Colak

Kurskontakt SMF och projektkontakt SMF Navigator Mobilitet

0739-41 46 49

helene.colak@furuboda.se

Mikael Dahl

Handdledare/Pedagog

0739-41 46 16

mikael.dahl@furuboda.se

Monica Deger

Kommunikationschef

044-781 48 02

monica.deger@furuboda.se

Felicia Deniz

Handledare/Pedagog

0739-41 46 30

felicia.deniz@furuboda.se

Pernilla Dovrén

Handledare/Pedagog

0739-41 46 12

pernilla.dovren@furuboda.se

Natasa Giouftsis

Kurator/Handledare/Pedagog

0739-41 46 15

natasa.giouftsis@furuboda.se

Merry Huang

Handledare/Pedagog

0739-41 46 30

merry.huang@furuboda.se

Erik Lindell

Utvecklingsstrateg

0739 - 88 46 85

erik.lindell@furuboda.se

Matthew McNeilis

Handledare/Pedagog

0739-41 46 26

matthew.mcneilis@furuboda.se

Helena Jonsson

Kurskontakt Etablering och SFI

0739-41 46 45

helena.jonsson@furuboda.se

Josef Mörnerud

Kurskontakt Allmän Kurs

0739-41 46 33

josef.mornerud@furuboda.se

Wiveka Nilsson

Receptionist

0739-41 46 48

wiveka.nilsson@furuboda.se

Georgiana Rosenlund

Administratör/Praktisk samordnare

0739-41 46 55

georgiana.rosenlund@furuboda.se

Anna-Katinka Neetzke Svensson

Projektkontakt Mobile You

0739-41 46 25

anna-katinka.n.svensson@furuboda.se

Madeleine Söderlindh

Studie- och yrkesvägledare

0739-41 46 22

madeleine.soderlindh@furuboda.se

Bahri Mahmoud

Handledare/Pedagog

0739-41 46 24

bahri.mahmoud@furuboda.se

Katarina Rosen

Handledare/Pedagog

0739-41 46 84

katarina.rosen@furuboda.se

Peter Vikmo

Leg. Arbetsterapeut

0739-41 46 82

peter.vikmo@furuboda.se

Midia Youssef

Pedagogassistent

midia.youssef@deltagare.furuboda.se

Per-Johan Axéll

Handledare/Pedagog

per-johan.axell@furuboda.se